Maakondlik võidupüha tähistamine ja maakaitsepäeva paraad Mustvee linnas

Maakondlik võidupüha tähistamine ja maakaitsepäeva paraad toimuvad sellel aastal Mustvee linnas. Võidupüha tähistamine algab 23. juunil kell 14.45 kesklinnast Kaitseliidu Jõgeva maleva piduliku paraadmarsiga. Paraadil osalevad Kaitseliidu Jõgeva maleva, Naiskodukaitse, Noorte Kotkaste ja Kodutütarde koondrühmad ning Kaitseliidu Jõgeva maleva puhkpilliorkester. Orkestrimuusika saatel rivistuvad üksused Mustvee Kultuurikeskuse ette. Päevakohaste sõnavõttude järel toimub „Jõgevamaa kaunis kodu 2017" parimate autasustamine, Eesti Vabariigi presidendi Kersti Kaljulaidi poolt süüdatud võidutule vastuvõtmine ja pidulik üleandmine Jõgevamaa omavalitsusjuhtidele. Kell 16.00 pakutakse sõdurisuppi, huvilistel on võimalus tutvuda Kaitseliidu Jõgeva maleva relvastuse ja tehnikaga, mängib Kaitseliidu Jõgeva maleva puhkpilliorkester.